عروسک طرح بره مدل Daffodil ارتفاع 17 سانتی متر
کادو / هدیه

پیشنهادات عروسک برای ولنتاین

با فرا رسیدن ولنتاین یکی از هدایایی که مرسوم است و دختران و پسران به همدیگر به عنوان کادو ولنتاین هدیه می دهند عروسک ولنتاین است. با توجه به استقبال بسیار مناسبی که از عروس ولنتاین در بازه زمانی ولنتاین صورت میگیرد قصد داریم تا در این بخش از وب سایت کدوم خوبه نسبت به معرفی تعداد بسیار زیادی از عروسک هایی که می توان آنها را به عنوان عروسک ولنتاین به معشوقه خود هدیه دهید خواهیم پرداخت، از این رو پیشنهاد می کنیم که تا انها با ما همراه باشید.

عروسک طرح بره مدل Daffodil ارتفاع ۱۷ سانتی متر

اگر به دنبال عروسک ولنتاین متفاوت و در عین حال خاص و خواستنی می گردید بدون هیچ شک و تردیدی عروسک طرح بره مدل Daffodil ارتفاع ۱۷ سانتی متر می تواند دقیقا همان چیزی باشد که شما می توانید آنرا به عنوان یک کادو ولنتاین دخترانه زیبا به عشق خود هدیه دهید.

عروسک طرح بره مدل Daffodil ارتفاع 17 سانتی متر

خرید محصول

عروسک طرح دختر روسی کد ۸۲ ارتفاع ۲۴ سانتی متر

چند سالی است که فروش عروسک های روسی در بازار هدیه ولنتاین رونق گرفته است. در صورتی که قصد دارید تا برای معشوقه خود یکی از جمله ده ها مدل عروسک روسی را خریداری کنید پیشنهاد ما در کدوم خوبه عروسک طرح دختر روسی کد ۸۲ ارتفاع ۲۴ سانتی متر خواهد بود.

عروسک طرح دختر روسی کد 82 ارتفاع 24 سانتی متر

خرید محصول

عروسک طرح دختر روسی قلبی کد MG07 ارتفاع ۱۵ سانتی متر

یکی دیگر از مدل های عروسک دختر روسی که طرفداران بسیار زیادی در میان خریداران کادوی ولنتاین پیدا کرده است عروسک طرح دختر روسی قلبی کد MG07 ارتفاع ۱۵ سانتی متر است. شما می توانید به راحتی و تنها با یک کلیک نسبت به خرید عروسک طرح دختر روسی قلبی کد MG07 ارتفاع ۱۵ سانتی متر از وب سایت کدوم خوبه اقدام نمایید.

عروسک طرح دختر روسی قلبی کد MG07 ارتفاع 15 سانتی متر
عروسک طرح دختر روسی قلبی کد MG07 ارتفاع ۱۵ سانتی متر

خرید محصول

عروسک طرح دختر روسی کد MG03 ارتفاع ۱۵ سانتی متر

مدلهای مختلفی از عروسک روسی طراحی و ساخته شده است که انتخاب از میان آنها را کمی دشوار نموده است. عروسک طرح دختر روسی کد MG03 ارتفاع ۱۵ سانتی متر یکی دیگر از مدلهای عروسک دختر روسی است که به نوبه خود می تواند هدیه روز ولنتاین ویژه ای برای شما و عشقتان به حساب آید.

عروسک طرح دختر روسی کد MG03 ارتفاع 15 سانتی متر

خرید محصول

عروسک طرح دختر روسی کد MG04 ارتفاع ۱۵ سانتی متر

عروسک های دختر روسی آنقدر جذاب و خاص هستند که طرفداران بسیاری را در مدت زمان کمی که به بازار ایران راه پیدا کرده اند کسب کرده اند و تولید کنندگان نیز به دلیل استقبال بیشماری که از این عروسک ها در بازار به عمل آمد تصمیم گرفته اند تا مدل های بسیار زیادی از این عروسک خاص، زیبا و خواستنی را تولید و روانه بازار کنند. عروسک طرح دختر روسی کد MG04 ارتفاع ۱۵ سانتی متر نام یکی از این عروسک ها است که شما می توانید به راحتی و با کمترین هزینه نسبت به خرید آن ها از وب سایت کدوم خوبه اقدام نمایید.

عروسک طرح دختر روسی کد MG04 ارتفاع 15 سانتی متر

خرید محصول

عروسک طرح دختر روسی قلبی کد MG08 ارتفاع ۱۵ سانتی متر

یکی دیگر از مدل های عروسک دختر روسی با نام عروسک طرح دختر روسی قلبی کد MG08 ارتفاع ۱۵ سانتی متر با طرحی خاص و جذاب توسط کدوم خوبه برای خرید به عنوان کادو ولنتاین پیشنهاد می شود.

عروسک طرح دختر روسی قلبی کد MG08 ارتفاع 15 سانتی متر

خرید محصول

عروسک مستر دماغ با لباس ساده پالیز سایز ۱

بسیاری از دختران جوان در روز ولنتاین انتظار دارند تا عشقشان یک هدیه خاص و زیبا و در عین حال بامزه را برای آنها تدارک دیده باشد، در صورتی که مایلید تا با خرید یک کادو ولنتاین زیبا و بامزه یک هدیه به یاد ماندنی را به عشق خود هدیه دهید عروسک مستر دماغ با لباس ساده پالیز سایز ۱ یکی از جمله معدود هدایایی است که خرید آن به عنوان یک هدیه ولنتاین ویژه توصیه می شود.

عروسک مستر دماغ با لباس ساده پالیز سایز 1

خرید محصول

عروسک خرس ژله ای مدل ترنم

خرید خرس ولنتاین یکی از جمله خریدهایی است که در روز ولنتاین رونق بسیار زیادی دارد و به عنوان یکی از هدایای مرسوم در روز ولنتاین شناخته می شود. عروسک خرس ژله ای مدل ترنم یکی از جمله آن دسته از عروسک خرسی ولنتاین به شمار میرود که اندازه و رنگ دلنشین آن می تواند آنرا به عنوان یک کادو ولنتاین خاص معرفی کند.

عروسک خرس ژله ای مدل ترنم

خرید محصول

عروسک طرح خرس پاپیونی ۲۳ سانتی متر

خرس ولنتاین یکی از جمله هدایایی است که چند سالی است در روز ولنتاین خرید آن به رسمی ثابت تبدیل شده است و اینطور برداشت می شود که شخصی در صورتی که برای معشوقه خود خرس بزرگتری خریداری کند یعنی وی را بیش از هر کس دیگری دوست دارد. در صورتی که شما نیز مایلید تا عشق خود را با خرید خرس ثابت کنید می توانید نسبت به خرید عروسک طرح خرس پاپیونی ۲۳ سانتی متر اقدام نمایید.

عروسک طرح خرس پاپیونی 23 سانتی متر

خرید محصول

عروسک طرح خرس پاپیونی ارتفاع ۳۰ سانتی متر

عروسک خرس ولنتاین با ابعاد کوچک و به نوعی جمع و جور از جمله خواستنی ترین مدل های خرس ولنتاین هستند، عروسک طرح خرس پاپیونی ارتفاع ۳۰ سانتی متر از جمله یکی از مدل های خرس ولنتاین با ابعاد مناسب است که به راحتی و تنها با یک کلیک می توانید نسبت به خرید آن از کدوم خوبه نسبت به خریداری آن اقدام نمایید.

عروسک طرح خرس پاپیونی ارتفاع 30 سانتی متر

خرید محصول

عروسک طرح خرس پاپیونی کد ۶ ارتفاع ۱۰۰ سانتی متر

بر کسی پوشیده نیست که چند سالی است خرید خرس در ابعاد بزرگ یکی از رسومات نانوشته در روز ولنتاین است. در صورتی که شما هم مایلید تا این رسم را به اجرا دراورید، می توانید به راحتی با سفارش خرید عروسک طرح خرس پاپیونی کد ۶ ارتفاع ۱۰۰ سانتی متر یک خرس با ابعادی بزرگ را خریداری نموده و به همین طریق عشق و علاقه خود را معشوقتان نشان دهید.

عروسک طرح خرس پاپیونی کد 6 ارتفاع 100 سانتی متر

خرید محصول

عروسک طرح پلنگ صورتی ارتفاع ۳۵ سانتی متر

هستند پسرانی که برای خرید کادو ولنتاین به دنبال تنوع و خاص پسندی هستند. عروسک طرح پلنگ صورتی ارتفاع ۳۵ سانتی متر یکی از جمله خاص ترین هدایایی است که یک پسر می تواند در روز ولنتاین به دختر مورد علاقه خود هدیه دهد تا او را سوپرایز کرده و عشق خود را به وی نشان دهد. شما این امکان را دارید تا به راحتی از طریق دکمه خرید همین محصول یک پلنگ صورتی زیبا را برای دختر مورد علاقه خود خریداری نمایید.

خرید محصول

پک هدیه و ست هدیه عروسک خرسی مدل ۰۷-love

بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا به جای خرید چندین کادو و بسته بندی آنها یک پک هدیه زیبا را خریداری کنند. اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید و به دنبال پک هدیه ولنتاین هستید پیشنهاد می کنیم که پک هدیه و ست هدیه عروسک خرسی مدل ۰۷-love را خریداری نمایید که در آن یک عروسک ولنتاین زیبا نیز قرار داشته و به دلیل تم رنگی یکدستی که دارد می تواند یک هدیه ماندگار و زیبا به عنوان هدیه روز ولنتاین به شمار آید.

پک هدیه و ست هدیه عروسک خرسی مدل 07-love

خرید محصول

پک هدیه و ست هدیه عروسک خرس کله گنده مدل ۱۲

خرید پک هدیه ولنتاین از جمله آن دسته از هدایایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. در این بخش از وب سایت کدوم خوبه به معرفی یکی دیگر از پک های هدیه ولنتاین با نام پک هدیه و ست هدیه عروسک خرس کله گنده مدل ۱۲ پرداخته ایم، شما می توانید هم اکنون با سفارش این پک هدیه از وب سایت کدوم خوبه، دو عروسک خرسی کوچک و زیبا را به همراه جعبه کادویی، گل های معطر و همچنین یک شیشه حاوی یک پیام عاشقانه برای همسر و یا نامزد و دوست دختر خود خریداری نمایید و در روز ولنتاین او را سوپرایز کنید.

ست هدیه عروسک طرح خرس کد A-333

خرید محصول

ست هدیه عروسک طرح خرس کد A-333

ست های هدیه ویژه ولنتاین بسیار متنوع، جذاب و خواستنی هستند و در این بین برخی از ست ها بیش از همه محبوب هستند. یکی از این ست های هدیه محبوب با نام ست هدیه عروسک طرح خرس کد A-333 همینک توسط کدوم خوبه به فروش می رسد و شما می توانید همینک تنها با یک کلیک نسبت به خرید این محصول از وب سایت کدوم خوبه اقدام نمایید.

ست هدیه عروسک طرح خرس کد A-333

خرید محصول

عروسک طرح خرگوش مدل Round Eye ارتفاع ۲۰ سانتی متر

برخی از پسران سنت شکن مایلند تا بجای خرید خرس ولنتاین نسبت به خرید عروسک های دیگر برای هدیه روز ولنتاین اقدام نمایند. یکی از جمله مدل عروسک هایی که خرید آن در روز ولنتاین خواهان بسیار زیادی دارد عروسک طرح خرگوش مدل Round Eye ارتفاع ۲۰ سانتی متر است. در صورتی که شما نیز جز این دسته از پسران هستید که به دنبال خرید عروسک ولنتاین خاص هستید می توانید نسبت به خرید عروسک طرح خرگوش مدل Round Eye ارتفاع ۲۰ سانتی متر اقدام نمایید.

عروسک طرح خرگوش مدل Round Eye ارتفاع 20 سانتی متر

خرید محصول

عروسک طرح سگ مدل هاسکی ارتفاع ۱۷ سانتی متر

یکی دیگر از خاص ترین مدل های عروسک ولنتاین که می توانید آنرا به عنوان یک هدیه ولنتاین خاص و وِزه به عشق خود هدیه دهید عروسک طرح سگ مدل هاسکی ارتفاع ۱۷ سانتی متر است. این عروسک زیبا با اندازه و رنگ بندی ویژه ای که دارد قطعا می تواند به خوبی نظر معشوقه شما را به خوبی جلب نماید و هدیه ای ماندگار از شما برای وی به شمار رود.

عروسک طرح سگ مدل هاسکی ارتفاع 17 سانتی متر

خرید محصول

عروسک مدل پاتریک ارتفاع ۳۵ سانتی متر

یکی دیگر از بی نظیر ترین مدل های عروسک ولنتاین مربوط به عروسک مدل پاتریک ارتفاع ۳۵ سانتی متر است. این عروسک با ظاهر خاص و زیبای خود و همچنین با دارا بودن رنگ قرمز خاصش می تواند نظر هر دختری را به خود جلب کند. در صورتی که قصد دارید تا کادو ولنتاین خاص را تقدیم عشق خود کنید بی درنگ نسبت به خرید عروسک مدل پاتریک ارتفاع ۳۵ سانتی متر از کدوم خوبه اقدام نمایید.

عروسک مدل پاتریک ارتفاع 35 سانتی متر

خرید محصول

عروسک طرح باب اسفنجی و پاتریک مجموعه ۲ عددی

مطمئنا هیچ کسی در هیچ سن و سالی نیست که دو عروسک با مزه باب اسفنجی و رفیق پایه ثابت آن پاتریک را نشناسد، دو رفیق که با طراحی کاراکتر و ظاهر با مزه خود قادرند نظر هر دختری را به خود جلب کنند. در صورتی که قصد دو هدیه با یک هزینه را دارید بدون شک خرید عروسک زوج باب اسفنجی و پاتریک می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

عروسک طرح باب اسفنجی و پاتریک مجموعه ۲ عددی

خرید محصول

عروسک طرح پاتریک و باب اسفنجی مدل PBBK مجموعه دو عددی

هیچکس ظاهر خنده دار و اخلاق و رفتار بامزه پاتریک در کنار صداگذاری ویژه و خاص آنرا در مجموعه انیمیشن های باب اسفنجی از یاد نخواهد بود. همه ما در هر سنی که باشیم لااقل یک قسمت از مجموعه باب اسفنجی را دیده ایم و با شخصیت های محبوب آن آشنا هستیم، در صورتی که قصد دارید تا دو عروسک بامزه و خواستنی را برای عشق خود خریداری کنید عروسک طرح پاتریک و باب اسفنجی مدل PBBK مجموعه دو عددی همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

عروسک طرح پاتریک و باب اسفنجی مدل PBBK مجموعه دو عددی

خرید محصول

عروسک طرح باب اسفنجی کد ۱ ارتفاع ۲۵ سانتی متر

همه ما با انیمیشن بامزه باب اسفنجی خاطره داریم و او را میشناسیم، چهره بانمک این شخصیت کارتونی سبب شده است تا تولید کنندگان عروسک تولیدات ویژه ای را تحت عنوان عروسک باب اسفنجی تولید و روانه بازار کنند. این سری از مدل های عروسک باب اسفنجی که فارغ از رفیق صمیمی اش یعنی پاتریک است می تواند به تنهایی که هدیه ولنتاین زیبا و به یاد ماندنی به شمار آید.

عروسک طرح باب اسفنجی کد 1 ارتفاع 25 سانتی متر

خرید محصول

عروسک طرح خروس کد m 466 ارتفاع ۱۱ سانتی متر

شاید بتوان عروسک طرح خروس کد m 466 ارتفاع ۱۱ سانتی متر را به عنوان یکی از بامزه ترین عروسک هایی که به عنوان عروسک ولنتاین می توان آنرا هدیه داد نام برد. چهره و ابعاد بی نظیر و جذاب این عروسک می تواند دل هر دختر نوجوان و جوانی را برده و او را خوشحال کند. در صورتی که برای ولنتاین به دنبال یک هدیه خاص و جذاب و بامزه میگردید عروسک طرح خروس کد m 466 ارتفاع ۱۱ سانتی متر می تواند بهترین پیشنهاد به شما باشد.

عروسک طرح خروس کد m 466 ارتفاع 11 سانتی متر

خرید محصول

این پست به روز می شود

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x