happy-valentine

۳۶۵ ایده کادو ولنتاین

سالهاست که رسمی اروپایی به نام روز ولنتاین و یا روز عشق در میان ما ایرانیان نیز به یک رسم هر ساله تبدیل شده و در آن زوج های جوان با خرید کادو ولنتاین به یک دیگر هدایایی به رسم یادبود هدیه می دهند تا به همدیگر ثابت کنند که چقدر برای هم عزیز بوده و به یاد یک دیگر هستند.

در این بخش از وب سایت کدوم خوبه قصد داریم تا ۳۶۵ ایده کادو ولنتاین را در دسته بندی های مختلف به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید با مراجعه به هر یک از این پیشنهادات بتوانید هر یک از محصولات پیشنهادی را انتخاب کرده و برای عزیزترین فرد زندگیتان به عنوان کادو ولنتاین خریداری کرده و در روز ولنتاین به وی هدیه دهید.

پیش از آن توصیه می کنیم در صورتی که نمیدانید روز ولنتاین چه روزیه و یا ولنتاین ۹۹ کیه بر روی لینک هر یک کلیک کنید تا از تاریخچه روز ولنتاین و همچنین تاریخ ولنتاین ۲۰۲۰ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خرید خرس ولنتاین، دارنده رتبه یک هدیه در روز ولنتاین

بر کسی پوشیده نیست که در روزهای منتهی به ولنتاین خرید برخی از کالاها بسیار افزایش می یابد، یکی از این کالاها که در هفته منتهی به ولنتاین خرید آن تا ۵ برابر کل ایام سال نیز افزایش می یابد خرس است، بسیاری از پسران تمایل دارند تا به عنوان کادو ولنتاین یک خرس ولنتاین را به عشق خود هدیه دهند. اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید و به دنبال یک خرس زیبا هستید می توانید از طریق باکس زیر به بخش معرفی خرس های کدوم خوبه مراجعه نموده و نسبت به خرید خرس ولنتاین مد نظر خود در ابعاد مختلف اقدام نمایید.

کلیک کنید
پیشنهادات خرس برای ولنتاین

خرید کادو ولنتاین ساعت زنانه

در اولین بخش از معرفی ایده های کادو ولنتاین قصد داریم تا ساعت های شیک و جوان پسندی را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید با هدیه دادن آن ها به عشق خود به عنوان هدیه ولنتاین او را سوپرایز کنید. با کلیک کردن در باکس زیر می توانید با دنیایی از ساعت مچی زنانه رو به رو شوید که می توانید با خرید هر یک از آنها عشق خود را در روز ولنتاین سوپرایز کنید.

کلیک کنید
پیشنهادات ساعت دخترانه

خرید کادو ولنتاین ساعت مردانه

یکی از دغدغه هایی که دختران در نزدیکی تاریخ ولنتاین دارند این است که نمیدانند برای دوست پسر یا نامزدشان در این روز چه هدیه ای خریداری کنند. با توجه به اهمیت این موضوع قصد داریم تا در این بخش تعدادی از ساعت های مردانه ای که می توانید هر یک از آن ها را به عنوان کادو ولنتاین پسرانه خریداری نموده و در روز ولنتاین به عشق خود هدیه دهید را به شما پیشنهاد دهیم تا بتوانید با خرید آن ها یک کادو ولنتاین ایده آل را به عشق خود هدیه دهید.

کلیک کنید
پیشنهادات ساعت پسرانه

خرید جعبه جواهرات به عنوان کادو ولنتاین

تمام دختران بدون شک به جعبه جواهرات علاقه خاصی دارند و اگر برای آنها یک جعبه جواهرات به عنوان کادوی ولنتاین هدیه ببرید بدون شک میتوانید آنها را به بهترین نحو ممکن سوپرایز کنید، با کلیک بر روی باکس زیر می توانید به بخش مربوط به جعبه جواهرات معرفی شده توسط کدوم خوبه رفته و از میان تعداد بسیار زیادی از جعبه جواهراتی که توسط کدوم خوبه معرفی شده اند یک جعبه جواهرات ویژه و زیبا را برای عشق خود خریداری نمایید.

کلیک کنید
پیشنهادات جعبه جواهرات

خرید ماگ با طرح خاص برای روز ولنتاین

یکی از جمله کالاهایی که هدیه دادن آن در روز ولنتاین بسیار مرسوم است و بسیاری از عشاق در روز عشق آنرا به یادگار به هم هدیه میدهند ماگ است، در صورتی که شما نیز مایلید تا در روز ولنتاین یک ماگ زیبا را با طرحی جذاب به عشق خود هدیه دهید می توانید از بخش زیر به بخش معرفی ماگ های زیبا و خواستنی معرفی شده توسط کدوم خوبه مراجعه نمایید و ماگ مورد نظر خود را خریداری نمایید.

کلیک کنید
پیشنهادات ماگ

خرید گوی شیشه ای زیبا برای ولنتاین

یکی از خاص ترین انواع کالاهایی که می توان از آن به عنوان کادو ولنتاین نام برد بدون شک گوی شیشه ای موزیکال خواهد بود. مطمئنا کمتر کسی را می توان یافت که از دیدن یک گوی شیشه ای که یک مجسمه زیبا در آن قرار دارد، در آن برف یا اکلیل های زیبایی جا به جا می شود و موزیک ملایم زیبایی همزمان نواخته می شود و با نورپردازی بی نظیری زیبایی آن تکمیل می شود لذت نبرد. اگر شما نیز مایلید تا یک گوی شیشه ای زیبا و خواستنی را برای عشق خود در روز ولنتاین هدیه ببرید پیشنهاد می کنیم همینک از طریق کادر زیر به صفحه معرفی انواع مختلف گوی موزیکال معرفی شده توسط کدوم خوبه مراجعه نمایید و گوی مورد نظر خود را خریداری نمایید.

کلیک کنید
پیشنهادات گوی شیشه ای

خرید انواع عروسک برای روز ولنتاین

خرید و هدیه دادن عروسک در روز ولنتاین یکی از جمله اموری است که پسران و بعضا دختران در ایام نزدیک به ولنتاین انجام میدهند و در این روز یک عروسک زیبا را به هم هدیه میدهند. اگر شما نیز جزء این دسته از عشاق هستید و به دنبال یک عروسک زیبا برای هدیه دادن به دختر مورد علاقه خود میگردید مطمئنا در این مسیر بخش مربوط به معرفی عروسک های کدوم خوبه می تواند بهترین راهنمای شما باشد.

کلیک کنید
پیشنهادات عروسک برای ولنتاین

خرید ماشین اصلاح صورت کاربردی ترین کادو ولنتاین مردانه

بسیاری از دختران دوست دارند تا هدیه ولنتاینی که برای پسر مورد علاقه خود می خرند از دسته هدایای کاربردی باشد، اگر شما هم جز این دختران هستید پیشنهاد می کنیم که بخش ماشین های اصلاح مردانه پیشنهاد شده توسط کدوم خوبه ارو به هیچ وجه از دست ندهید، در این بخش ماشین های اصلاح بسیار زیادی معرفی شده اند که هر یک از آن ها می تواند بهترین هدیه ولنتاینی باشد که می توانید به عشق خود هدیه دهید.

کلیک کنید
پیشنهاد ماشین اصلاح صورت

 

این پست به روز می شود

برخی از سوالات پر تکرار در رابطه با خرید کادو ولنتاین

با چه مبلغی میتوان از کدوم خوبه کادو ولنتاین خریداری کرد؟

یکی از پر تکرار ترین سوالات در رابطه با خرید کادوی ولنتاین در رابطه با بحث هزینه ای است که برای خرید کادو ولنتاین پرداخت می شود. کدوم خوبه با در نظر گرفتن این موضوع توانسته است به یکی از مراجع پیشنهاد کادو ولنتاین در قیمت های مختلف برای تمامی افراد با هر سطح درامدی تبدیل شود. شما می توانید به کمک کدوم خوبه هدیه ای متناسب با هزینه ای که در نظر گرفته اید را یافته و نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

خرید از کدوم خوبه به صورت آنلاین است؟

بله! شما می توانید با ورود به هر یک از بخش های کدوم خوبه و انتخاب محصول مورد نظر خود نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید و کادو ولنتاین خود را به صورت آنلاین با استفاده از درگاه های بانکی خریداری نمایید.

چقدر طول میکشد تا کادو ولنتاین مد نظر به دست ما برسد؟

با توجه به اینکه تامین کالا و همچنین ارسال آن توسط پیک یا پست مشمول مدت زمانی است پیشنهاد می کنیم در صورتی که مایلید تا حتما در روز ولنتاین هدیه ای که در نظر دارید به دست شما رسیده باشد حداقل از سه روز قبل از روز ولنتاین نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]